Otuleni Zimą w Columbus Coffee

cc_zima-otuleni_1920x1200

Zakosztujcie zimy w Columbus Coffee!

Nasze nowości przywodzą na myśl zimową różnorodność w jej delikatnym, eterycznym wydaniu! Łączymy tradycję klasyków z nowoczesnością trendów, oferując wybór pomiędzy czterema różnymi propozycjami. Każda z nich otula ciepłem smaku i aromatu nawiązującym do wspólnych chwil przy kominku w mroźne dni.

Eksplozja słodkości w naszej nowej kawie latte to rozpływające się w ustach zestawienie makaroników ze słonym karmelem, obficie udekorowane bitą śmietaną i piernikiem. Tymczasem kawa mocha to wykwintne, pobudzające zmysły połączenie naturalnego kakao z wyrazistą nutą orzechów macadamia. Aromatyczna herbata o smaku wiśni doskonale rozgrzeje, a dzięki dodatkowi cynamonu korzystnie wpłynie na trawienie. Jej słodki, owocowy smak przywiedzie na myśl świąteczne spotkania i na długo pozostanie w pamięci!

Nowością, jaką proponujemy wielbicielom prozdrowotnych trendów i smakoszom oryginalnych pyszności, jest delikatna matcha latte. To fantastyczny i pięknie prezentujący się napój. Matcha jest najzdrowszą na świecie japońską zieloną herbatą, która dziś jest obowiązkowym składnikiem diety każdego zwolennika ekologicznego życia, docenianym głównie za bogactwo przeciwutleniaczy. A jak pysznie smakuje w naszym wydaniu!

To będzie ciepła, pełna magii zima w naszych kawiarniach!

Recent Posts
Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o kawiarniach lub produktach Columbus Coffee, lub masz inne pytania – zapraszamy do kontaktu z nami!